ENGLISH  |  CZECH

THE WORLD’S B2B AGENCY V ČESKÉ REPUBLICE

MARCO je marketingová agentura BBN se sídlem v srdci Evropy v české republice. Součástí BBN je od roku 2001 a za tu dobu se stala specialistou na B2B marketing.

MARCO staví svoji filosofii na kreativitě, strategickém myšlení a spolehlivém accountském servisu. Pružný agenturní tým, který je vyváženým mixem zkušených marketérů a dravého mládí, poskytuje podporu globálním i lokálním značkám v regionu střední a východní Evropy.

Široké portfolio služeb je poskládáno tak, aby uspokojilo kompletní potřeby zákazníků. Nabídka začíná u strategického plánování, podpory značky, kreativních služeb, content managementu a pokračuje v digitálním marketingu a ABM. MARCO vytváří a implementuje plně integrované, multikanálové kampaně, které generují nové příležitosti u potenciálních publik. Realizované kampaně přináší měřitelné výsledky v budování silných značek a péče o existující zákaznická publika.

MARCO používá nejnovější marketingové technologie, zejména marketingovou automatizaci, kterou implementuje do komunikačních projektů za pomoci svých technologických partnerů.

Lidé

Pavel Marek
Managing Director

Pavel přivedl agenturu MARCO z české republiky do mezinárodní sítě BBN. Cestování přirozeně patří k podnikání, a Pavel cestuje rád. Nejen za businessem, s manželkou rádi objevují známá, ale i zapadlá místa v různých koutech světa. Dříve se závodně věnoval nejrychlejšímu kolektivnímu sportu – lednímu hokeji. Cit pro kolektivní souhru si přinesl i do profesionálního života při vedení týmu agentury. Agenturu MARCO založil s bratrem v roce 1994.

Petr Marek
Executive Director

Výkonný ředitel a spolumajitel společnosti MARCO BBN Czech Republic. Ve své více než 20-leté profesní kariéře realizoval marketingové projekty pro významné české a mezinárodní společnosti. V agentuře má na starosti především branding a strategii značek pro B2B.

Jan Hermann
Senior account manager

V B2B segmentu se pohybuju od roku 2010. Starám se a pečuju o velké klienty, korporace a velké globální zákazníky. Mám zkušenosti s projekty za tisíce i miliony korun. Vím, že B2B je běh na dlouhou trať. Vím, že za dobrým marketingem je spousta velké i mravenčí práce a také vím, že i za tou největší korporací stojí lidé.

Ivo Vrána
Digital director

Jsem zapálený marketér, který pracuje pro globální značky. Mým úkolem je vytváření a řešení srozumitelných strategií. Specializuji se na online marketing pro B2B segment, webdesign, e-mail marketing, PPC a automatizovaný marketing (který je budoucností online marketingu).

Michal Pullmann
Graphic designer/art director/typographer

V procesu od roku 1999. Pracuje a pracuje a pracuje. Někdy introvert, někdy na zabití. Věčný začátečník kurzů angličtiny. Má rád grafiku a typografii, miluje muziku. Nadšeně běhá a cvičí.

Mezi jeho oblíbené grafiky, typografy a designéry patří František štorm, Ritxi Ostáriz, Aleš Najbrt, Libuše Niklová, David černý, Jiří Pelcl, Jan Solpera, Ladislav Sutnar, Josef Týfa, Maxim Velčovský, Bořek Šípek, studio Oficina, Olgoj Chorchoj atd…

Zákazníci

Kontakt

Pro nové příležitosti nebo více informací kontaktujte prosím:

pavel@bbn-international.com

T: +420 777 797 388